חזרה אל דף הבית

לאתר להקת המחול הללויה ›

להקת המחול הללויה הרעננה והתוססת סחפה את ישראל ואת העולם ברוח הנעורים, אהבת המחול, הליטוש והמגוון הרפרטוארי המועלה לבמה. הלהקה שהוקמה בסוף שנות ה-90 הספיקה להופיע בכל רשת טלוויזיה, ולכבוש במות רבות בעולם לסחוף בהופעתה הססגונית את שוחרי המחול הישראלי בארה"ב, הודו, סין, ד. קוריאה, רוסיה, צרפת, גרמניה, אנגליה, הונגריה, טורקיה ועוד.

הלהקה מביאה לבמה שלל של סגנונות ריקוד ומגון רחב ביותר של ריקודי פולקלור ואופי מודרניים המתובלים בנגיעות מסורתיות, הומוריסטיות, אתניות ותיאטרון מחול יחודי המובילים את הצופה לחווית מחול מולטי-חושית. את הלהקה מלווה תזמורת בת 16 נגנים בניצוחו של אורי חודורוב – מבכירי המוסיקאים בישראל, בוגר "מנס" האמריקאי ובעל ניסיון של כ-30 שנה בתחום הניצוח והעיבודים המוסיקאליים.

כוריאוגרף הלהקה, בארי אבידן, ביים והפיק בישראל ובעולם מופעים רבים ומרכזיים, וכבש לו מקום של כבוד בין בכירי האמנים בישראל. מר אלכסנדר טסלר, בוגר אקדמיה למוסיקה בקייב אוקראינה מלווה את הלהקה והכוריאוגרף באקורדיון מראשית דרכו ועד היום לוקח חלק פעיל בתהליך היצירה וההפקה. כמו כן מתמחה בניהול מוסיקלי ועיבודים לחבורות ווקאליות.

Halleluya Group